REPERTUAR LIPIEC

Trudno uwierzyć, ale nadszedł lipiec i dla wielu upragnione wakacje. W Pszczewie pojawiło się wielu turystów, wczasowiczów. Wielu z nas zaczyna urlopy.
Oprócz plaży, wycieczek rowerowych, imprez plenerowych atrakcją jest również kino.

Tym słowem pragnę zaprosić Was do kina "Przystań" na repertuar lipcowy.

Kontynuujemy w dalszym ciągu premierowe wyświetlanie bajki "Sekretne życie zwierzaków domowych 2". Druga część skupia się nie tylko na zachowaniu pupili podczas naszej nieobecności, ale przede wszystkim na relacji zwierzę-człowiek. Gwarantowana świetna zabawa i ciekawe zakończenie.

🎞 "Trzy kroki od siebie" - to kino z gatunku ambitnych. wzruszający do łez. Opowieść o ciężkiej chorobie jaką jest mukowiscydoza skłania do refleksji. Przedstawia relacje pary nastolatków, których połączyła choroba, ale niestety dzieli odległość jaką muszą względem siebie zachować. Jedno możemy obiecać - emocji w tym filmie nie brak!

➡️ link do zwiastuna: https://www.filmweb.pl/video/Zwiastun/nr+1-48335

🎞 "Pokemon: detektyw Pikachu" - nie jeden z nas pewnie uśmiał się widząc ten tytuł. Taaa... Najpierw była bajka, potem gra, a teraz film. Tak. I to nie byle jaki. Wszyscy znamy małego żółtego słodkiego Pikachu. Nie jest on jednak przyjemną pluszową postacią a wielkim detektywem! Fabułę rozpoczyna zniknięcie prywatnego detektywa HArry'ego Goodmana. Jego 21-letni syn Tim próbuje ustalić, co się z nim stało. W śledztwie pomaga mu były partner Harry’ego — detektyw Pikachu, przezabawny i uroczy Pokémon, który potrafi zaskoczyć nawet samego siebie. Tim i Pikachu, którzy odkrywają, że są w stanie się ze sobą porozumiewać, łączą siły, aby rozwikłać tajemniczą zagadkę, przeżywając jednocześnie trzymającą w napięciu przygodę.

➡️ link do zwiastuna: https://www.filmweb.pl/video/Zwiastun/nr+2+polski-49333

🎞 "Rocketman" to wymiatająca opowieść o życiu Eltona Johna. Nie jest od A do Z chronologicznym spisem wydarzeń z życia artysty, ale pięknie opowiedzianą historią o nim samym. Warto obejrzeć, tym bardziej, że kochamy go za muzykę, które w filmie naprawdę nie brak!

➡️ link do zwiastuna: https://www.filmweb.pl/video/Zwiastun/nr+1-49294

🎞 "Aladyn" - któż z nas nie zna tego tytułu... 🙂
Film to 'remake' animowanej wersji Disneya z roku 1992. Opowiada o ulicznym złodzieju Aladynie z Biskiego Wschodu, który pewnego dnia spotyka na targu księżniczkę Dżasminę, zakochując się w niej. Córka sułtana natomiast wedle tradycji może wyjść za mąż jedynie za mężczyznę krwi królewskiej. Na domiar złego, nadworny czarnoksiężnik sułtana, ma wobec Dżasminy własne plany: chce ją poślubić i przejąć władzę w Agrabahu. Żeby to osiągnąć, zamierza wykorzystać magiczne moce Dżina (Will Smith) zamkniętego w oliwnej lampie. Czarodziejski przedmiot jest ukryty w jaskini, do której wstęp ma – według przepowiedni – tylko „nieoszlifowany diament wśród ludzi”. Dżafar uważa, że to Aladyn i wysyła go do jaskini. Chłopak przypadkowo pociera lampę i wypuszcza z niej Dżina, który w zamian za uwolnienie zgadza się spełnić jego trzy życzenia.

➡️ link do zwiastuna: https://www.filmweb.pl/v…/Zwiastun/nr+1+polski+dubbing-49473

🎞 "Oszustki" - to duet idealny. Dwie kobiety zarabiające na życie wyłudzaniem pieniędzy od zamożnych mężczyzn. Ich celem zostaje młody milioner. Wynikną z tego wielkie nieporozumienia, zabawne sytuacje. Śmiech gwarantowany. W rolach głównych Anne Hathaway („Interstellar”, „Praktykant”, „Diabeł ubiera się u Prady”), Rebel Wilson („Pitch Perfect”, „Druhny”) i Alex Sharp („Jak rozmawiać z dziewczynami na prywatkach”).

➡️ link do zwiastuna: https://www.filmweb.pl/video/Zwiastun/nr+1+polski-49746

Zapraszamy.

Zdradzę, że w sierpniu planujemy coś odjazdowego! 😉

~ Kamila Basińska

 

źródła:
https://tylkohity.pl/
http://www.wbep.pl/
https://disney.pl
http://www.forumfilm.pl/

REPERTUAR LIPIEC 2019