"WzMOCnij Swoje Otoczenie"

Zostaliśmy Laureatem dobrosąsiedzkiego programu „WzMOCnij Swoje Otoczenie”!

Z wielką radością chcemy poinformować, że Gminny Ośrodek Kultury w Pszczewie otrzymał grant w wysokości 19.000,00 zł w programie „WzMOCnij Swoje Otoczenie”. Naszym Partnerem w realizacji zadania są Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. – organizator programu.

Dzięki wsparciu PSE zrealizujemy projekt rewitalizacji przestrzeni zielonych przy Muzeum Dom Szewca i Kinie Przystań w Pszczewie. Już niebawem pojawią się w nich nowe nasadzenia roślin, meble ogrodowe, mała architektura i monitoring. Stworzymy małe ogrody z miejscami wypoczynku, które posłużą jako miejsce wytchnienia dla mam z dziećmi, seniorów, osób niepełnosprawnych, miłośników książek czy spragnionych cienia drzew turystów.

Dziękujemy naszemu Partnerowi za zaufanie i możliwość realizacji zadania!

Celem programu „WzMOCnij swoje otoczenie” jest wyłonienie najlepszych projektów związanych
z rozwojem lokalnej infrastruktury, aktywizacją życia społecznego i kulturalnego oraz finansowe wsparcie w ich wdrożeniu, w gminach, w których zlokalizowana jest lub budowana infrastruktura przesyłowa. Więcej informacji o działalności organizatora programu można znaleźć na stronie raport.pse.pl oraz www.wzmocnijotoczenie.pl.

 

znak PSE poziom z polem ochronym 300dpi