ZASADY FUNKCJONOWANIA GOK I BIBLIOTEKI W PSZCZEWIE

Kochani!

Poniżej prezentujemy ZASADY FUNKCJONOWANIA GOK  I BIBLIOTEKI W PSZCZEWIE W OKRESIE OD 16 DO 29 LISTOPADA 2020

1. Nadal funkcjonuje usługa KSIĄŻKA NA TELEFON – dzwonicie do nas (95 749 23 24), zamawiacie książki, a my je dowozimy bezpiecznie do Was z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, w tym dystansu społecznego (unikamy bezpośredniej styczności).

2.Od poniedziałku, 16. listopada 2020 roku uruchamiamy zewnętrzny punkt wypożyczeń czynny od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00.

• Punkt będzie się mieścił w podwórzu budynku GOK przy ul. Poznańskiej (wejście od strony kwiaciarni i kina).

• W oznakowanym oknie biblioteki wystawione zostaną pudła na zwroty, które po odebraniu przez bibliotekarza zostaną przekazane na kwarantannę.

• Aby wypożyczyć książki, należy skontaktować się telefonicznie z biblioteką, dokonać zamówienia (książki można również zamówić on-line za pomocą katalogu www.szukamksiazki.pl ) i ustalić indywidualną godzinę odbioru. O ustalonej godzinie bibliotekarz wystawi na zewnątrz (w oknie) przygotowane zamówienie do odbioru.

3. Filia biblioteki w Silnej oraz punkty biblioteczne będą nieczynne – wszystkich czytelników prosimy o korzystanie z oferty biblioteki w Pszczewie.

4. Do odwołania NIE WYKONUJEMY usług ksero, nie udostępniamy również czytelni internetowej.

5. Budynek GOK jest zamknięty dla osób postronnych. Jesteśmy dla Państwa dostępni i służymy pomocą pod nr telefonu 95 749 23 22 oraz 697 200 139 lub pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Mamy nadzieję, że zobaczymy się ponownie już niebawem...

Tymczasem prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za utrudnienia.