Program "WzMOCnij Swoje Otoczenie" nabiera tempa!

Realizacja projektu Gminnego Ośrodka Kultury w Pszczewie w ramach programu „WzMOCnij Swoje Otoczenie” nabiera tempa!

Nasi sąsiedzi i spacerujący promenadą zapewne zauważyli, że z dnia na dzień zmienia się otoczenie naszego kina. Wszystko za sprawą grantu, który otrzymaliśmy w programie „WzMOCnij Swoje Otoczenie”. Naszym Partnerem w realizacji zadania są Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. – organizator programu.

Przy Kinie Przystań pojawiły się już nowe nasadzenia i meble ogrodowe, a także monitoring, wymieniliśmy również ogrodzenie, pojawi się także mała architektura. Już za moment podobne prace będą realizowane w sąsiedztwie naszego muzeum. Z dobrodziejstw obu miejsc wypoczynku będzie można korzystać w pełni wiosną, gdy zazielenią się drzewa i krzewy. Będzie naprawdę pięknie i klimatycznie!

Celem programu „WzMOCnij swoje otoczenie” jest wyłonienie najlepszych projektów związanych
z rozwojem lokalnej infrastruktury, aktywizacją życia społecznego i kulturalnego oraz finansowe wsparcie w ich wdrożeniu, w gminach, w których zlokalizowana jest lub budowana infrastruktura przesyłowa. Więcej informacji o działalności organizatora programu można znaleźć na stronie raport.pse.pl oraz www.wzmocnijotoczenie.pl.

 

 

5

 

1

 

2

 

3

 

4

 

layout set logo