Gminny Ośrodek Kultury w Pszczewie

Seans dodatkowy filmu "Johnny"!

Ocena 0/5
Zapraszamy na seans otwarty filmu "Johnny" dnia 17. listopada o godz. 16:00.

Kto nie zdążył obejrzeć projekcji w czasie naszego stałego repertuaru w październiku, ma szansę to nadrobić. ????

"Johnny" czyli ks. Jan Kaczkowski (Dawid ogrodnik) jest człowiekiem, który potrafi zjednać sobie wszystkich wokół, choć sam jest ciężko chory, dba przede wszystkim o bliźnich, dla każdego ma dobre słowo, niestrudzenie stawia czoła przeciwnościom losu. Słowem - superbohater w ciele zupełnie niepozornego i niezwykle skromnego człowieka. Film Jaroszka nie opowiada tak naprawdę o nim, nie koncentruje się nawet wokół wybranej historii z jego życia. To bardziej opowieść o nietypowej męskiej przyjaźni, jaka połączyła go z byłym więźniem Patrykiem Galewskim (Piotr Trojan).
Panowie poznają się w momencie, kiedy ten drugi za sprawą decyzji sądu zgłasza się do podjęcia prac społecznych w prowadzonym przez księdza Kaczkowskiego hospicjum. Wydaje się, że dzieli ich wszystko: pochodzenie, moralność, czy stosunek do bliźnich. Jak to jednak w takich historiach bywa, wspólnie spędzony czas, praca i poświęcenie dla tych, którzy potrzebują pomocy, pozwolą im stworzyć wyjątkową relację.

Zarezerwujcie sobie czwartkowe popołudnie na super seans w Kinie "Przystań" w Pszczewie. Prosimy zabrać chusteczki, bo będzie wzruszająco i "NA PEŁNEJ PETARDZIE" (cyt. Ks. Kaczkowskiego)!

⏰ godz. 16:00, 17.11.2022 r.

 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności