Gminny Ośrodek Kultury w Pszczewie

WOŚP

Ocena 0/5

Powoli spływają do Sztabu fanty na finał WOŚP! Dziękujemy!  

Ale prosimy o więcej! :-D 
Osoby, które chciałyby wesprzeć nas, prosimy o przynoszenie fantów do GOK i wypełnienie na miejscu stosownych oświadczeń.
Pszczewski finał WOŚP już 26 stycznia w hali sportowej o godzinie 16:00
W programie występy artystycznelicytacje.

Dobra zabawa gwarantowana! 
Podczas finału będzie możliwość nabycia wypieków lokalnych gospodyń, a zebrana kwota zostanie przekazana oczywiście na rzecz WOŚP.


Bądźcie z nami tego dnia!       

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności